Categorized | Ogólnie

„Taśmy Amber Gold” premiera w TVP 1 godz. 20.35 13.01.2021 r.

„Taśmy Amber Gold” premiera w TVP 1 godz. 20.35 13.01.2021 r.

Polecamy Państwu film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego „Taśmy Amber Gold” premiera 13.01.2021 r. o godz. 20.35 na TVP 1 i TVP INFO. Jedną z głośniejszych afer ostatnich lat. Do dziś tak naprawdę nie wiemy kto stał za tą aferą. Przecież nie możliwe jest, że małżeństwo Państwa Marcina i Katarzyny Plichtów dokonało samemu takiego przekrętu finansowego.

Efekty ośmiu lat dziennikarskiego śledztwa, w którym większość osób „chciała coś ukryć” – tak zapowiada swój film Sylwester Latkowski. Już w środę o godz. 20:35 na antenach TVP1 i TVP Info pokażemy film „Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy”. Co wiemy o aferze i na jakim etapie jest śledztwo ws. Amber Gold?

O Trójmieście Latkowski mówi „mała Sycylia”. Jak przekonuje dziennikarz śledczy, który aferze Amber Gold poświęcił osiem lat, „świat przestępczy krzyżuje się tam z polityką, władzą samorządową, policją, służbami specjalnymi, prokuratorami i sędziami, wielkim i małym biznesem”.

Latkowski stara się wyjaśnić, co na temat afery i piramidy finansowej i Amber Gold wiedział m.in. były premier Donald Tusk, jaką funkcję pełnił w firmie jego syn i co stało się z poszkodowanymi klientami.

źródło:

https://www.tvp.info/51782042/afera-amber-gold-film-sylwestra-latkowskiego-tasmy-amber-gold-uklad-trojmiejski-nie-umiera-nigdy-gdzie-i-o-ktorej-ogladac-film-dziennikarskie-sledztwo-tvp-info

This post was written by:

- who has written 234 posts on Żywiec w sieci.


Contact the author

Napisz komentarz

*

code

Related Sites