Categorized | Ogólnie

Film „Nieplanowane” obraz niezwykły. Trzeba iść na ten film.

Film „Nieplanowane” obraz niezwykły. Trzeba iść na ten film.

„Nieplanowane” to niezwykły, dotykający serc, zmieniający myślenie film o aborcji. Nie mieści się w żadnym stereotypie/schemacie „film o aborcji”. Nie jest propagandowy, nie osądza, nie oskarża, po prostu opowiada prawdziwą historię, najmłodszej w historii Stanów Zjednoczonych, dyrektorki kliniki aborcyjnej.

Z informacji do których dotarliśmy kino „Janosik” w Żywcu w miesiącu listopadzie nie będzie wyświetlało tego filmu. Nie ma go w swoim repertuarze. Zwiastun poniżej.

Film „Nieplanowane” można do czwartku tj. do 07 listopada obejrzeć w sieci kin Helios i Cinema City w Bielsku – Białej. Mapa kin w całej Polsce dostępna na stronie www.nieplanowanewpolsce.pl

Jak mówi Maciej Bodasiński zaangażowany w dystrybucję
– Pójdźcie na film od razu, w pierwszym tygodniu, gdyż od tego zależy dalsza dystrybucja – apeluje do widowni. Wyjaśnia, że ze względu na dobrą prasę i duże zainteresowanie (petycję o udostępnienie obrazu w naszym kraju podpisało 224 tys. osób), kina zaufały filmowi. Jak to zwykle bywa, po pierwszym tygodniu projekcji zdecydują, w jakiej skali będą je kontynuować.


– W Stanach Zjednoczonych film wywołał wstrząs. Wiele osób zdecydowało się na odejście z pracy w klinikach aborcyjnych. W tysiącach można liczyć świadectwa nawróconych i tych, co zmienili swoje wyobrażenie na temat aborcji. I jeszcze jeden konkretny skutek: w dziewięciu stanach podjęto prace na rzecz zwiększenia prawnej ochrony dzieci nienarodzonych – dodaje.

Zachęcamy do podzielenia się z nami Państwa odczuciami po obejrzeniu filmu „Nieplanowane”.

Idziemy do kin. Polecamy i udostępniamy.

Źródło:
https://ekai.pl/m-bodasinski-nieplanowane-to-szansa-na-uzdrowienie-sposobu-rozmowy-o-aborcji/, facebook

This post was written by:

- who has written 248 posts on Żywiec w sieci.


Contact the author

One Response to “Film „Nieplanowane” obraz niezwykły. Trzeba iść na ten film.”

  1. Michał pisze:

    Dobry film. Polecam.

Trackbacks/Pingbacks


Napisz komentarz

*

code

Related Sites