Categorized | Ogólnie

Termin ultimatum minął – czy Atoni Szlagor spełni groźbę wobec posła PiS?

Przechwytywanie

Od kilku lat portal społecznościowy twitter stał się jedną z ważnych form komunikacji polityków z wyborcami. Do historii przejdą z pewnością wypowiedzi, które w czasie i po kampanii kierował do społeczeństwa amerykańskiego @POTUS (President Of The United States) –  prezydent Donald Trump. Za pomocą konta na twitterze inny Donald skomplikował i tak już trudne relacje polsko-ukraińskie.  Wzywanie do przeprosin za pośrednictwem tego portalu nowatorskie zapewne nie jest. Czy jednak – biorąc pod uwagę charakter sprawy i raczej dość ograniczony zasięg medialny profilu – nie mamy do czynienia z sytuacją kuriozalną?

12 listopada BMŻ opublikował wpis, który podajemy w zgodzie z oryginalną pisownią:

Panie pośle Ast niech się Pan zajmie patologią w sejmie a nie mówi o patologii w samorządach! Nie możecie jako partia wygrać wyborów samorządowych to kombinujecie w lewo w prawo z prawem wyborczym! Jeżeli Pan nie przeprosi za to stwierdzenie daję 7dni to pozwę Pana do sądu!

Termin ultimatum minął. Nie ma informacji o przeprosinach. Czy w najbliższym czasie możemy oczekiwać głosowania w sprawie uchylenia immunitetu dla posła Prawa i Sprawiedliwości?

This post was written by:

- who has written 894 posts on Żywiec w sieci.


Contact the author

2 komentarze to “Termin ultimatum minął – czy Atoni Szlagor spełni groźbę wobec posła PiS?”

  1. janosik pisze:

    haha, a chętnie bym wysłuchał polemiki posła partii obecnie rządzącej i Pana Burmistrza Antoniego Szlagora. Może jakaś debata w Żywcu na temat nowo tworzonej ustawy? Może na terenie zajazdu Dębina?

  2. jacek pisze:

    jak można mówić o patologiach w samorządzie:), to skandal:) brawo Panie Burmistrzu wszystkich posłów pozwać, tylko tak dalej!!!

Trackbacks/Pingbacks


Napisz komentarz

*

code