Categorized | Ogólnie

Wybory parlamentarne 2019 r.

Wybory parlamentarne 2019 r.

Na liście Klubów Gazety Polskiej pojawił się przewodniczący KGP w Żywcu Adrian Midor miejsce 11

ID.KLUB GAZETY POLSKIEJKANDYDATOKRĘG WYBORCZY; MIEJSCE
1BYCZYNADamian BułaOkręg: Nr 21 [Opole]; Miejsce: 10
2EŁKKarol MarchelOkręg: Nr 35 [Olsztyn]; Miejsce: 13
3GARWOLINIwona KurowskaOkręg: Nr 18 [Siedlce]; Miejsce: 14
4GDAŃSK IIKazimierz KoralewskiOkręg: Nr 25 [Gdańsk]; Miejsce: 9
5GLIWICEBarbara DziukOkręg: Nr 29 [Katowice]; Miejsce: 7
6KONIN IIZofia ItmanOkręg: Nr 37 [Konin]; Miejsce: 18
7KUTNO IIEwa Rzymkowska Okręg: Nr 11 [Sieradz]; Miejsce: 11
8LIBIĄŻKrzysztof KozikOkręg: Nr 12 [Kraków]; Miejsce: 5
9MIŃSK MAZOWIECKITeresa WargockaOkręg: Nr 18 [Siedlce]; Miejsce: 5
10MRĄGOWOJerzy Antoni GosiewskiOkręg: Nr 35 [Olsztyn]; Miejsce: 6
11MYŚLENICEWładysław KurowskiOkręg: Nr 12 [Kraków]; Miejsce: 7
12NOWA RUDAJerzy DecOkręg: Nr 2 [Wałbrzych]; Miejsce: 9
13NOWY DWÓR MAZ.Zbigniew NiezabitowskiOkręg: Nr Nr 20 [Warszawa]; Miejsce: 18
14NOWY SĄCZZygmunt ParuchOkręg: Nr 14 [Nowy Sącz]; Miejsce: 18
15OBORNIKI ŚLĄSKIE/TRZEBNICATytus CzartoryskiOkręg: Nr 3 [Wrocław]; Miejsce: 28
16OŁAWARobert PieńkowskiOkręg: Nr 3 [Wrocław]; Miejsce: 15
17OSTRÓW WLK.Jan MosińskiOkręg: Nr 36 [Kalisz]; Miejsce: 3
18PIOTRKÓW TRYB.Beata DróżdżOkręg: Nr 10 [Piotrków Trybunalski]; Miejsce: 5
19PISZJerzy Wojciech MałeckiOkręg: Nr 35 [Olsztyn]; Miejsce: 5
20POZNAŃBartłomiej WróblewskiOkręg: Nr 39 [Poznań]; Miejsce: 6
21POZNAŃIwona BrzozowskaOkręg: Nr 39 [Poznań]; Miejsce: 12
22PUCKWiesława BuniowskaOkręg: Nr 26 [Słupsk]; Miejsce: 17
23RACIECHOWICEJolanta MajkaOkręg: Nr 12 [Kraków]; Miejsce: 11
24RADOMAndrzej KosztowniakOkręg: Nr 17 [Radom]; Miejsce: 4
25RADOMWojciech SkurkiewiczOkręg: Nr 50 [Radom]; Miejsce: 3
26SADOWNEAnna KaszubaOkręg: Nr 18 [Siedlce]; Miejsce: 18
27SOSNOWIECPaweł SzopaOkręg: Nr 32 [Katowice]; Miejsce: 14
28WADOWICEFilip KaczyńskiOkręg: Nr 12 [Kraków]; Miejsce: 12
29WAŁBRZYCHBeata MuchaOkręg: Nr 2 [Wałbrzych]; Miejsce: 8
30WARSZAWAAdam BorowskiOkręg: Nr 19 [Warszawa]; Miejsce: 14
31WEJHEROWOVioletta SasiakOkręg: Nr 26 [Słupsk]; Miejsce: 14
32ŻUROMINEwa  LeśniewskaOkręg: Nr 16 [Płock]; Miejsce: 15
33ŻYWIECAdrian MidorOkręg: Nr 27 [Bielsko-Biała]; Miejsce: 11

This post was written by:

- who has written 839 posts on Żywiec w sieci.


Contact the author

Napisz komentarz

*

code