Categorized | Ogólnie

PILNE. W ten piątek spotkanie w MCK w Żywcu w sprawie kontynuacji działań dotyczących budowy spalarni/ciepłowni

PILNE. W ten piątek spotkanie w MCK w Żywcu w sprawie kontynuacji działań dotyczących budowy  spalarni/ciepłowni

Szanowni Mieszkańcy Żywca na stronie Stowarzyszenia Żywiec Nasza Przyszłość można znaleźć informację o zbliżającym się w ten piątek spotkaniu w spawie kontynuacji działań dotyczących budowy spalarni/ ciepłowni.

Koalicja przeciw budowie ciepłowni/spalarni na terenie miasta Żywca i kotliny żywieckiej zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące spalarni/ciepłowni. 28 luty 2020 r. o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

  1. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości 2. Spotkanie z ekspertami, lekarzami 3. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania 4. Przedstawimy dokumenty potwierdzające kontynuację działań dotyczących budowy spalarni/ciepłowni

Zapraszają: Stowarzyszenie Żywiec Nasza Przyszłość, Fundacja Rodzina od A do Z, BNI Partners/Żywiec, Towarzystwo na Rzecz Ziemi, Klub Gazety Polskiej w Żywcu, Stowarzyszenie Ocalić Ziemię Żywiecką.”

Ciekawi nas czy przedstawiciele władz miasta z burmistrzem Antonim Szlagorem na czele lub przedstawiciele spółki „Beskid” w najbliższym czasie zabiorą głos wobec powyższych informacji, które podaje Koalicja przeciw budowie spalarni/ciepłowni na terenie miasta Żywiec.

Polecamy i zachęcamy do zainteresowania się tym jakże niepokojącym tematem w naszym mieście.

Źródło: portal facebook profil Stowarzyszenie Żywiec Nasza Przyszłość

This post was written by:

- who has written 231 posts on Żywiec w sieci.


Contact the author

Napisz komentarz

*

code

Related Sites