Categorized | Z miasta Żywca

Specjalny pociąg przez Żywiec do Zakopanego

Specjalny pociąg przez Żywiec do Zakopanego

1 kwietnia ruszyła sprzedaż biletów na pociągi specjalne do Zakopanego. „Giewontem” można dojechać do stolicy polskich Tatr za 30 zł. Liczba biletów jest ograniczona, więc każdy, kto ma ochotę spędzić majówkę w górach, nie powinien zwlekać z jego zakupem.

Pociąg do Zakopanego odjedzie z Katowic 29 IV o godzinie 7:18. Zatrzyma się m.in. w Tychach, Pszczynie, Czechowicach Dziedzicach, Bielsku-Białej, Żywcu, Suchej Beskidzkiej, Chabówce i Nowym Targu. Do Zakopanego dotrze o godzinie 11:49, a o 14:58 wyruszy w drogę powrotną. Kolejne kursy zaplanowane zostały na 3 V. Wówczas pociąg odjedzie z Katowic o godzinie 9:20, do Zakopanego przyjedzie o 13:58, a trasę powrotną rozpocznie o 17:23. Dzięki powyższemu rozwiązaniu możliwe jest zorganizowanie sobie 5-dniowego lub co najmniej 3-godzinnego pobytu w Tatrach.

Koszt przejazdu „Giewontem” to 30 zł. Żeby dokonać zakupu biletu trzeba skorzystać z formularza rezerwacyjnego.

Sprzedaż rusza o godzinie 00:00 1 kwietnia. Po zakończeniu procesu rezerwacji w ciągu 5 dni można zakupić bilet w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach lub w kasie KŚ w Bielsku-Białej. Po upływie 5 dni rezerwacja zostaje anulowana. Liczba biletów jest ograniczona, więc nie warto czekać do ostatniej chwili. Bilet zakupiony poprzez formularz rejestracyjny gwarantuje miejsce siedzące w pociągu.

Źródło: www.zywiec.powiat.pl, kolejeslaskie.com

Źródło foto: kurierkolejowy.pl

 

This post was written by:

- who has written 894 posts on Żywiec w sieci.


Contact the author

2 komentarze to “Specjalny pociąg przez Żywiec do Zakopanego”

  1. Marek pisze:

    Super!

  2. zzz pisze:

    Na stałe niech bąda takie połaćzenia.

Trackbacks/Pingbacks


Napisz komentarz

*

code