Categorized | Ogólnie

Rozmowy niedokończone z Prezydentem RP Andrzejem Dudą

Rozmowy niedokończone z Prezydentem RP Andrzejem Dudą

Zachęcamy Państwa do wysłuchania ciekawej rozmowy w TV Trwam z tej niedzieli 31.05 z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Pałacu Prezydenckim. Prezydent odpowiada, że jest jeszcze bardzo dużo problemów w Polsce do rozwiązania. Namawia do optymizmu i zachęca do aktywnego udziału w wyborach prezydenckich. Ciekawe pytania od Polaków.

Dziękuję przede wszystkim za dzieła, które budują polski patriotyzm i pamięć o tych, którzy byli bohaterami najstraszniejszych czasów, ratując życie drugiemu człowiekowi, oddając siebie innym. My Polacy powinniśmy pamiętać o swoich bohaterach, gdyż to jest nasza duma. To, jak umieli się zachować nasi rodacy w najtrudniejszych momentach, ryzykując także życie dla innych, a czasem oddając życie dla innych – to musi być wielką dumą naszego narodu. Powinno być i dziękuję, że Ojcowie to umacniają – podkreślił prezydent Andrzej Duda podczas „Rozmów niedokończonych” w TV Trwam i Radiu Maryja.

Polecamy.

źródło:
https://www.radiomaryja.pl/multimedia/video-rozmowy-niedokonczone-z-udzialem-prezydenta-rzeczypospolitej-polskiej-andrzeja-dudy-2/

This post was written by:

- who has written 218 posts on Żywiec w sieci.


Contact the author

Napisz komentarz

*

code