Categorized | Ogólnie

Oświadczenie Tomasza Sakiewicza

Oświadczenie Tomasza Sakiewicza

Muszę przyznać, że wśród kłamstw, które spadły na naszą stację najbardziej dotknął mnie zarzut antysemityzmu. Zawsze w kierowanych przeze mnie mediach zwalczaliśmy antysemityzm jako sprzeczny z polską tradycją patriotyczną. Jako jedni z niewielu otwarcie mówiliśmy, że w ostatniej wojnie to Izrael jest ofiarą, potępiając terrorystów z Hamasu i krytykując europejską lewicę za wspieranie agresorów.

Skrytykowałem wypowiedź Jana Pietrzaka zaraz jak było to tylko możliwe właśnie dlatego, że ktoś mógł ją wykorzystać do zarzucenia nam takich inklinacji, choć wiem, że jego intencje były inne. Stanowczo odcięliśmy się od wypowiedzi Marka Króla bo o żadnych ludziach nie wolno mówić w sposób dehumanizujący.

Nie mamy wpływu na to co mówią osoby z różnych stron sceny debaty ale mamy swój pogląd, który wywodzi się z tradycji tolerancji I Rzeczpospolitej.

Oczywiście nie mam wątpliwości, że atak na nas to dalsza cześć operacji pułkownika Sienkiewicza, do której próbuje się jedynie wykorzystać niemądre wypowiedzi osób biorących udział w debacie.

Tomasz Sakiewicz redaktor naczelny Telewizji Republika

https://tvrepublika.pl/

This post was written by:

- who has written 1004 posts on Żywiec w sieci.


Contact the author

Napisz komentarz

*

code

Related Sites